کفش اداری

انتخاب یک کفش اداری مناسب

کفش رسمی و اداری همیشه بخش مهمی از پوشاک مردانه محسوب می شود.ولی با در نظر گرفتن چند نکته برای شما راحت تر خواهد بود تا بهترین کفش را برای خود پیدا کنید.

اول از همه می توانید کفش کاری مشکی و معمول خود را داشته باشید.این کفش ها دارای پاشنه تخت بسیار کوچک، لبه مربع شکل بوده و با بند بسته می شوند.اگرچه این مدل سالهاست که وجود دارد و نمی توانید با این عرف مقابله کنید.

اگر توانستید بهتر است به دنبال چرم باشید چرا که نگهداری و پوشیدن آنها راحت تر است.می توان آنها را واکس زد تا همیشه براق شوند و وقتی با آنها راه می روید کمتر احتمال دارد که ساییدگی و تاول ایجاد کنند.اغلب کفش های مردانه از جنس پارچه، موجب ساییدگی پشت پا می شوند.

دوم اینکه اکنون شما می توانید کفش های چرم بسیار راحتی بیابید که کمی در قسمت کف پا بالشتی هستند و تا مچ پا بالا می آیند.این کفش ها از انواع ساییدگی های پا جلوگیری کرده و به گزارش نیک صالحی اگر کار شما به نوعی است که مرتب باید از این اتاق با آن اتاق بروید می توانید با آنها راحت تر راه بروید.

رنگ کفش اداری بستگی به خودتان دارد، ولی به صورت معمول سیاه و یا قهوه ای بهترین رنگ تصور می شود.ولی هیچ قانونی وجود ندارد که به شما بگوید نباید از سرمه ای و یا قهوه ای روشن استفاده کنید.فقط سعی کنید از رنگ های بسیار روشن و یا رنگ هایی که باعث شود مردم به جای گوش دادن به شما به پاهایتان خیره شوند اجتناب کنید!

بنابراین اساسا در محیط اداری و رسمی شما لازم است خصوصیات راحتی، استایل و اصالت را با هم در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *